Degustacijos

 • Šampanės butikas siūlo jaukią, autentišką XVI amžiaus erdvę, esančioje pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje (aušros vartų g.12). Čia rengiame išskirtines šampano degustacijas. Vakaro metu kompetetingi darbuotojai papasakos ne tik apie ragaujamus gėrimus, bet ir apie Šampanės istoriją, gamybos subtilybes, bei vyndarius. Vakaro metu pasiūlysime ir prie šampano puikiai derančius užkandžius. Populiariausios degustacijų temos:

  Trys skirtingos vynuogės:
  Šios degustacijos metu ragaujama trys šampanai: 100% Chardonnay, 100% Pinot Noir ir 100% Pinot Meunier. Tai yra trys pagrindinės Šampanės regiono vynuogės, ši degustacija padės iš arčiau pažinti šių vynuogių šampanus ar gal surasti savo mėgstamą.
   
  Penki skirtingi šampanai:
  Šio degustacijos metu siūlome padegustuoti net penkis skirtingus šampanus. Iš pradžių susipažinsite su trimis skirtingomis vynuogėmis: Chardonnay, Pinot Noir, Pinot Meunier. Tada siūlome šių trijų vynuogių blendą - Reserve. Na ir vakaro pabaigai paliekame Rose burbuliukus.
   
  RENGINIAI:
      Prancuzijos vyndario rūsiu alsuojančioje erdvėje galime surengti degustaciją pagal Jūsų poreikius - vintažiniai, rose, įvairūs stiliai. Surenkite renginį pas mus ir galėsite mėgautis burbuliukais, bei puikia draugų kompanija. Čia galite švęsti gimtadienį, vestuves, įmonės vakarėlį ar kitas Jums svarbias šventes. Degustacija gali būti Jūsų šventės programos dalis, kurios metu supažindinsite savo draugus ir artimuosius su tikra prancūziško šampano istorija! 
    Taip pat galime pagelbėti maisto ir užkandžio tiekimo, renginio organizavimo, dekoravimo, bei kitais šventės įgyvendinimo klausimais.
    Nors čia nesutalpinsi viso tuzino draugų, tačiau tikrai galėsi linksmintis su pačiais geriausiais!
   
   Susisiekite su mumis dėl daugiau variantų - mielai atsakysime į Jūsų klausimus.

  Galime atvažiuoti į Jums patogią vietą. Renginį vesti galime lietuvių, anglų, bei rusų kalbomis.

  Siųsti 

   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne