Bendrosios degustacijos

 • PRISIJUNK PRIE RENGIAMŲ DEGUSTACIJŲ!

  Šampanės butikas siūlo jaukią, autentišką XVI amžiaus erdvę, esančioje pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje (aušros vartų g.7). Čia rengiame išskirtines šampano degustacijas.

  Norėtumėte sužinoti šampano gamybos paslaptis? O gal Jums įdomi Šampanės regiono kultūra? Pasinerkite į edukacines degustacijas! Mūsų XVI amžiaus autentiškoje patalpoje galėsite išgirsti kvapą gniaužiančių pasakojimų iš pačių kompetingiausių Lietuvoje ekspertų lūpų! 

  Renkantis šampanus mes labai kruopsčiai atsirenkame vyndarius. Mūsų vyndariai šampano gamybos procese dalyvauja nuo vynmedžių sodinimo, jų priežiūros, vynuogių rinkimo, sulčių spaudimo, šampano brandinimo iki etiketės kūrimo. Jie ypatingai daug dėmesio skiria vynuogynų priežiūrai, todėl jų šampanai pasižymi aukšta kokybe. Manome, kad be šių ingredientų mūsų šampanai tiesiog prarastų žavesį! 

  Tam, kad artimiau susipažintumėte su šampano kultūra, kiekvieną mėnesį rengiame net kelias skirtingų stilių degustacijas.

  Degustacijos metu kompetetingi darbuotojai papasakos ne tik apie ragaujamus šampanus, bet ir apie Šampanės istoriją, gamybos subtilybes, bei vyndarius.
  Vakaro metu pasirūpiname ir prie šampano puikiai derančiais užkandžiais.

  Būsimas degustacijas galite matyti musų Facebook profilyje.
  Tad prisijunkite prie mūsų ir sekite visas naujienas!

  Dalyvavimui degustacijoje būtina išankstinė registracija:
  el. paštu: degustacijos@sampane.lt
  telefonu: 864600545.


   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne