Individualios degustacijos

 • SURENK ŠVENTĘ PAS MUS!

  „Šampanė“ - didžiausia Baltijos šalyse specializuota, mažų šampano gamintojų parduotuvė. Esame sukaupę gausų, per 250 išskirtinių šampano rūšių asortimentą. Užsukę pas mus į svečius galėsite ne tik rasti puikią dovaną draugui, bet ir kultūringai praleisti vakarą!

  Norėtumėte sužinoti šampano gamybos paslaptis? O gal Jums įdomi Šampanės regiono kultūra? Pasinerkite į edukacines degustacijas! Mūsų XVI amžiaus autentiškoje patalpoje  galėsite išgirsti kvapą gniaužiančių pasakojimų iš pačių kompetingiausių Lietuvoje ekspertų lūpų! 

  Renkantis šampanus mes labai kruopsčiai atsirenkame vyndarius. Mūsų vyndariai šampano gamybos procese dalyvauja nuo vynmedžių sodinimo, jų priežiūros, vynuogių rinkimo, sulčių spaudimo, šampano brandinimo iki etiketės kūrimo. Jie ypatingai daug dėmesio skiria vynuogynų priežiūrai, todėl jų šampanai pasižymi aukšta kokybe. Manome, kad be šių ingredientų mūsų šampanai tiesiog prarastų žavesį! 

  Surenkite renginį pas mus ir galėsite mėgautis burbuliukais, bei puikia draugų kompanija. Čia galite švęsti gimtadienį, vestuves, įmonės vakarėlį ar kitas Jums svarbias šventes. Degustacija gali būti Jūsų šventės programos dalis, kurios metu supažindinsite savo draugus ir artimuosius su tikra prancūziško šampano istorija! 

   

  POPULIARIAUSIOSN DEGUSTACIJŲ TEMOS:


  Trys skirtingos vynuogės

  Šios degustacijos metu ragaujama trys šampanai: 100% Chardonnay, 100% Pinot Noir ir 100% Pinot Meunier. Tai yra trys pagrindinės Šampanės regiono vynuogės, ši degustacija padės iš arčiau pažinti šių vynuogių šampanus ar gal surasti savo mėgstamą.


  Degustacijos kaina iki 10 asmenų – 450 eur. grupei;
  Degustacijos kaina nuo 10 asmenų – 40 eur./asm.

  Penki skirtingi šampanai

  Šiosi degustacijos metu siūlome padegustuoti net penkis skirtingus šampanus. Iš pradžių susipažinsite su trimis skirtingomis vynuogėmis: Chardonnay, Pinot Noir, Pinot Meunier. Tada siūlome šių trijų vynuogių blendą - Reserve. Na ir vakaro pabaigai paliekame Rose burbuliukus.

  Degustacijos kaina iki 10 asmenų – 620 eur. grupei;
  Degustacijos kaina nuo 10 asmenų – 57 eur./asm.

  Šampanas, cremant ir putojantis vynas

  Šios degustacijos metu siūlome paragauti ir palyginti skirtingus skonius turinčius šampanus, putojančius vynus ir kremantus. Nors visų gėrimų skonis skirtingas, pažinti juos dar geriau padės labai patyręs someljė - ekspertas, o priderinti mini užkandžiai padės atskleisti tikrąjį skonį. 

  • Prosecco
  • Cava
  • Cremant
  • Šampanas

  Degustacijos kaina iki 10 asmenų – 330 eur. grupei;
  Degustacijos kaina nuo 10 asmenų – 28 eur./asm.

  Cremant ir putojantis vynas

  Šios degustacijos metu siūlome paragauti ir tarpusavyje palyginti kremantų ir putojančių vynų skirtumus. Degustacijos metu sužinosite iš kur yra kylę šie gėrimai, kokias vynuoges slepia savyje ir visokias įdomybes, kurių esame įsitikinę, dar negirdėjote. 

  • Cava
  • Prosecco
  • Cremant
  • Cremant

  Degustacijos kaina iki 10 asmenų – 300 eur. grupei;
  Degustacijos kaina nuo 10 asmenų – 25 eur./asm.

  Vynų degustacija

  Šios degustacijos metu siūlome paragauti keturis skirtingus vynus. Būtent mūsų vynai atskleis naują požiūrį į šį gėrimą. O patyręs someljė papasakos visas paslaptis ir atsakys į labiausiai dominančius klausimus. 

  • Keturi pasirinkti vynai (raudonas/baltas/miksas)

  Degustacijos kaina iki 10 asmenų – 300 eur. grupei;
  Degustacijos kaina nuo 10 asmenų – 25 eur./asm.

  Kitų rūšių degustacijas deriname individualiai, todėl kilus idėjai – rašykite!

   

           Taip pat galime pagelbėti:

  • maisto ir užkandžio tiekimo;
  • renginio organizavimo;
  • dekoravimo;
  • kitais šventės įgyvendinimo klausimais.

   

  Susisiekime:

  El. paštu: degustacijos@sampane.lt

  Tel. nr.: 864600545

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne