Makaronai Tagliatelle su baltaisiais trumais

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 930
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.
  Likutis: 0 vnt.
  Į krepšelį 

  Giuliano Tartufi Tagliatelle su baltaisiais trumais yra gimę iš svaiginančio baltojo triufelio skonio su geriausiomis kietųjų kviečių manų kruopomis ir kiaušiniais: rafinuotas ir labai malonus pirmasis patiekalas. Jie pasižymi puikia konsistencija ir gardžiu poringumu, leidžiančiu juos patiekti kartu su paprastu sviesto gabalėliu ir parmezano sūriu bei su ypatingesniais padažais. Stipresnių skonių mėgėjams rekomenduojame pridėti „Giuliano Tartufi“ baltųjų triufelių skilteles, kurios suteiks dar unikalesnį ir rafinuotesnį šio skanaus pirmojo patiekalo prisilietimą.  

 • NAUDOTI:

  Giuliano Tartufi Tagliatelle su baltaisiais trumais galima išvirti per kelias minutes ir dėl aukštos kokybės žaliavų jie puikiai tinka ypatingoms progoms ir tam, kad bet koks meniu būtų dar rafinuotesnis.  

  IŠSKIRTINUMAI:

  • Giuliano Tartufi Tagliatelle su baltuoju triufeliu yra brangus patiekalas, tačiau tuo pat metu paprastas ir greitai pagaminamas.
  • Dėl savo svaiginančio skonio „Tagliatelle“ su baltaisiais trumais yra būtinas kiekvieno itališkos virtuvės mėgėjo meniu.  

  Tūris: 250g

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne