Pirkimo taisyklės

 •  Naudojimosi apribojimas


  Sampane.lt tinklapis ir internetinė parduotuvė yra skirta tik asmenims nuo 20 metų. Svetainės lankytojai patvirtina, kad jiems yra 20 metų ir prisiima už tai pilną atsakomybę.

  Internetinės parduotuvės Pirkėjai patvirtina, kad neturi suteiktų licencijų verstis didmenine ar mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais. Tokias licencijas turintys pirkėjai dėl prekių įsigijimo gali kreiptis atskirai, bet kuriais nurodytais įmonės kontaktais.

  Svetainės turinys


  Svetainės dizainas, funkcionalumas, prekės ženklas, prekės ir jų aprašymai yra Šampanės nuosavybė. Tačiau komentarai ir prekių reitingai yra suteikiami vartotojų ir Šampanė už juos neatsako. Atskirais atvejais, jei svetainės administratorius nusprendžia, kad komentaras ar įvertinimas yra netinkamas, jie gali būti pašalinti be atskiro įspėjimo.

  Prekės, kainos ir aprašymas


  Šampanė stengiasi pateikti kaip galima tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Tačiau kai kuriais atvejais prekių savybės būna skirtingos priklausomai nuo derliaus metų ar kitų sąlygų ir gali skirtis nuo pateiktų aprašyme. Taip pat pirkėjo įspūdžiai gali skirtis nuo pateikto aprašymo. Šampanė neprisiima atsakomybės dėl tokių neatitikimų.

  Prekių ir paslaugų kainos yra pateikiamos duotąjam momentui. Šampanė pasilieka teisę keisti aprašymus bei kainas be atskiro įspėjimo.

  Pirkimas ir apmokėjimas


  Internetinėje parduotuvėje Sampane.lt lankytojai gali išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą. Pirkėjai privalo užpildyti visą privalomą informaciją užsakymo puslapyje.

  Pirkti prekes galima neprisijungus, tačiau prisijungus registruotiems lankytojams nebereikia iš naujo pildyti pirkėjo informacijos.

  Apmokėti už iš Šampanės perkamas prekes galima šiais būdais:

  Bankiniu pavedimu į nurodytą sąskaitą. (Pasirinkus šį variantą užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą)
  Grynais pinigais ar bankine kortele atsiimant prekes Šampanės parduotuvėje, arba grynais kurjeriui pristačius prekes. (Pasirinkus šį variantą pirkėjas privalo turėti lygią užsakymo sumą apmokėjimui)
  Elektronine bankininkyste per Paysera mokėjimų sistemą.
  Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL setifikatas.

  Užsakymą pateikti pirkėjas gali bet kokiu metu, tačiau pardavimas įvyksta Šampanei patvirtinus užsakymą ir išrašius sąskaitą tik darbo dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos respublikos įstatymai, nuo 10:00 iki 20:00 val.

  Pristatymo sąlygos


  Šampanė stengiasi užsakymą įvykdyti kaip galima greičiau, tačiau paprastai, užsakius iki 14 val., prekės visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją pristatomos per 1-3 darbo dienas.

  Prekes atsiimti nedelsiant po užsakymo pateikimo galima pasirinkus atsiėmimą Šampanės parduotuvėse PC Panorama Saltoniškių g. 9, Vilnius arba Aušros Vartų g.12, Vilnius.

  Šampanės prekybos vietos yra adresais PC Panorama Saltoniškių g.9 ir Aušros vartų g.12, Vilnius. Čia, iš anksto suderintu laiku nuo 10:00 iki 20:00 val., galima atsiimti internetu užsakytas prekes.

  Pirkėjui pageidaujant papildomai suteikiama pristatymo paslauga. Pristatymas galimas bet kuriuo adresu visoje Lietuvos respublikos teritorijoje nuo 10:00 iki 20:00 val. tik dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos respublikos įstatymai.

  Pristatymo kaina (su PVM):

  Atsiėmimas Šampanės parduotuvėse parduotuvėje I-V 10-20 val. - 0 Eurų. Galima atsiimti iš karto po užsakymo pateikimo.
  Standartinio pristatymo paslauga - 5 Eurai, Neringoje - 25 Eurai. Užsakius iki darbo dienos 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje per tris darbo dienas, o didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje) ir šeštadieniais (prašome nurodyti komentare).
  Prekės pristatomos darbo dienomis 10:00 - 17:00. Didžiuosiuose miestuose yra galimybė prekes pristatyti po 17 val., tačiau apie tokį pageidavimą būtinai pažymėkite komentare. Kurjeris paskambina susiderinti konkretų laiką. Užsakymams nuo 100 € – NEMOKAMAS PRISTATYMAS visoje Lietuvoje.
  Skubus pristatymas Vilniuje per 1-3 valandas nuo užsakymo gavimo ir apmokėjimo - 7.50 Euro.
  Pageidaujant skubaus pristatymo į kitą miestą, pristatymo savaitgalį, pristatymo į kitą valstybę ar kitų nestandartinių sąlygų, reikia susisiekti su Šampane.
  Pateikiamos prekės yra skirtos tik asmenims nuo 20 metų. Todėl užsakymo metu pirkėjas privalo įvesti savo gimimo datą. Jei prekes atsiims kitas asmuo, privaloma komentare pateikti atsiimančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį. Registruoti vartotojai gali šios duomenis suvesti savo profilyje sukurdami papildomą pristatymo adresą.

  Atsiimant prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad prekes atsiimančio asmens duomenys sutampa su įvestais pirkimo metu. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.

  Pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių, kitais, Lietuvos respublikos įstatymuose nustatytais atvejais.

  Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu suderintu laiku.

  Pirkėjas įsipareigoja atlyginti Šampanė žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, jei pakeičiamas pristatymo adresas ar laikas ar dėl šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

  Kokybės garantija


  Šampanė garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, Šampanė įsipareigoja prekę pakeisti. Šampanė neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų laikymo ar naudojimo.

  Registruoti lankytojai


  Šampanė rekomenduoja pirkėjams prisiregistruoti. Prisiregistravę lankytojai gali išsaugoti savo duomenis, kad nereikėtų kiekvieną kartą perkant duomenų suvedinėti iš naujo. Papildomai prisijungę lankytojai gali išsaugoti patikusias prekes ateičiai, matyti savo pirkimų istoriją ir atlikti pakartotinius užsakymus. Užsiregistravę lankytojai taip pat gauna naujausius Šampanės pasiūlymus, informaciją apie akcijas, gali naudotis specialiomis registruotų pirkėjų sąlygomis, bei gauti asmeninius specialius pasiūlymus.

  Privatumo politika

  Šampanė gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

  Lankantis Sampane.lt svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. "cookies"). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai. Apsilankymo pradžioje lankytojui pateikiama informacija apie slapukų naudojimą ir paprašoma jo sutikimo.

  Šampanė taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus Google Analytics bei kitų priemonių pagalba. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį. Šampanė šios informacijos atskirai nesaugo. Informacija apie Google privatumo politiką pateikiama čia.

  Registruodamiesi ar atlikdami užsakymą be registracijos ir sutikdami su Naudojimosi taisyklėmis, lankytojai pateikia šiuos duomenis:

  Pirkėjo ir/arba gavėjo vardas, pavardė, gimimo data, elektroninio pašto adresas, telefono numeris, adresas, sutikimas gauti informaciją.

  Sistema taip pat gauna kliento IP adresą.

  Sampane.lt tinklapyje pirkėjai turi galimybę apmokėti užsakymus per išorinių tiekėjų sistemas. Pasirinkus atitinkamą sistemą pirkėjas pateikia savo duomenis tai sistemai ir Šampanė niekaip papildomai šių duomenų neapdoroja ir nesaugo. Sampane.lt tinklapyje naudojamos apmokėjimo sistemos:

  Paysera - informacija apie privatumo politiką pateikiama čia
  Duomenų ir atsiskaitymo saugumą garantuoja naudojamas SSL setifikatas.

   

  Šampanė neprisiima atsakomybės už netikslius ar klaidingus lankytojų pateiktus duomenis.

  Kiekvienas lankytojas turi galimybę kreiptis dėl neteisingų duomenų ir Šampanė įsipareigoja juos ištaisyti. Tai galima padaryti savo paskyroje arba kreiptis nurodytais kontaktais.

  Kiekvienas lankytojas turi teisę atšaukti bet kokius savo duotus sutikimus.

  Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

  apdoroti prekių užsakymus;
  atgaliniam ryšiui su klientais palaikyti;
  išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
  vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;
  bendrauti su klientais klausimais, susijusiais su prekių ir paslaugų teikimu;
  tiesioginės rinkodaros tikslais

  Pateikti duomenys saugojami sistemoje tol, kol klientai naudojasi paslaugomis.

  Kiekvienas klientas, kreipęsis nurodytais kontaktais turi galimybę gauti išsamią informaciją apie tai, kokius jo asmeninius duomenis tvarko Šampanė.

  Kiekvienas klientas turi teisę ištrinti savo paskyrą ir taip pašalinti savo duomenys iš Šampanės sistemos.

  Pirkimo duomenys saugomi mažiausiai 5 metus.

  Šampanė turi teisę analizuoti neasmeninius klientų bei pirkimų duomenis statistikos tikslais.

   

  Šampanė įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų ir klientų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. Šampanė įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos įstatymų nustatyta tvarka.

  Jei kyla abejonių, kad Šampanė jūsų duomenis tvarko pažeisdami duomenų apsaugos teisės aktų reikalavimus, prašome kreiptis Šampanės nurodytais kontaktais ir mes dėsime visas pastangas, kad išsklaidytume jūsų abejones ir ištaisytume bet kokias pasitaikiusias klaidas.

  Naudojimosi taisyklių galiojimas


  Šios naudojimosi taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. Šampanė pasilieka teisę keisti šias naudojimosi taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus Šampanė informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti naudojimosi taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.

  Kontaktai


  Bet kokiais, su Naudojimosi taisyklėmis susijusiais klausimais, prašome kreiptis:

  UAB Šampanė

  Aušros Vartų g.12, LT-02231, Vilnius, Lietuvos respublika
  Tel. +370 645 55 088
  info@sampane.lt
  www.sampane.lt 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne